۵۲۲۵۱ جریب علفچر در ولایت غزنی ثبت شد

mudl_admin
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۱۰:۱۸
غزني

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق روند سروی، علامه گذاری و ثبت علفچرها در کشور؛ ۵۲۲۵۱ جریب علفچر را در مربوطات مختلف ولایت غزنی الی اخیر ماه اسد سال روان سروی و ثبت نموده است.

این وزارت از آغاز پروژه سروی، علامه گذاری و ثبت علفچرها تا اکنون بیش از ۳ میلیون جریب علفچر را در ۲۸ ولایت کشور ثبت نموده است.

وزارت شهر سازی واراضی با تطبیق پروژه سروی، علامه گذاری وثبت علفچرها ؛ زمینه لازم استفاده مطلوب از علفچرهای عامه و خاصه را منحیث ثروت ملی مردم افغانستان ایجاد و با مساعد ساختن شرایط مناسب رشد و خودکفایی اقتصادی و مالداری تغییرات بنیادی را در زنده گی مردم ایجاد می نماید.

###

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۵:۱۲
Background image

محترمه سحر همدرد به حیث معین امور ساختمانی وزارت شهرسازی و اراضی گماشته شد

در مراسم که به همین مناسبت در مقر وزارت شهرسازی و اراضی برگزار گردید، محترمه سحر همدرد به حیث معین امور ساختمانی از سوی محترم محمود کرزی سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی به منسوبین این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۹:۱۷
Background image

کار ساختمانی دو پروژه صحی در ولایت دایکندی ادامه دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر شفاخانه 30 بستر اسکان در ولسوالی میرامور ولایت دایکندی را 35 درصد و تعمیر کمپلکس اداری شفاخانه 50 بستر تگاب در ولسوالی مذکور را 70 درصد تکمیل کرده. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۹:۱۴
Background image

رقم ثبت زمین دولتی در ولایت قندهار ۲۸۲۹۹۲  جریب رسید

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق برنامه بانک زمین دولتی در کشور؛ موازی ۲۸۲۹۹۲  جریب زمین و ملکیت های عامه تحت استفاده ادارات دولتی را در ولایت قندهار ثبت نموده است.

این رقم شامل. . .

برگشت به اخبار