کار عمرانی شرکت تولیدات مواد ساختمانی بیجنگ- ننگرهار آغاز شد

media_admin
شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۴ - ۹:۵۵
sfdg

14/10/1443

کار عمرانی شرکت تولیدات مواد ساختمانی بیجنگ- ننگرهار در پروژه شهرک پیروزی واقع در ولسوالی ده سبز ولایت کابل آغاز گردید.

چندی قبل وزارت شهرسازی و اراضی با امضای موافقت‌نامه‌ طی مراسمی با حضور مقامات امارت اسلامی افغانستان و مسوولین شرکت ساختمانی بیجنگ ننگرهار، زمین را به مساحت 650 جریب زمین در قسمت شرقی پروژه پیروزی، در اختیار شرکت تولیدات مواد ساختمانی بیجنگ- ننگرهار، گذاشت.

با آغاز کار این پروژه، برای ۱۳ هزار و ۶۰۰ نفر به‌گونه‌ی مستقیم و برای ۳۰ هزار نفر به‌گونه‌ی غیرمستقیم، زمینه کار فراهم خواهد شد.

قرار است که ۱۵۰ کارخانه در پارک‌های صنعتی شهرک پیروزی، با سرمایه‌گذاری ۲۱6 میلیون دالر از سوی شرکت ساختمانی بیجنگ-ننگرهار ساخته شود.

سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی

4 weeks ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
minister-image-alt1

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۱۰:۵
Background image

کار روی پلان استراتژک شهر جدید ولایت بامیان جریان دارد

۱۴۴۳/۱۰/۱۸

کار روی تهیه پلان استراتژیک شهر جدید بامیان جریان دارد، ریاست شهرسازی واراض لایت بامیان پلان دارد که در سال جاری این پلان تکمیل گردد و مطابق به آن پلان تفصیلی شهرجدید بامیان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۹:۳۰
Background image

از جریان کار پروژه‌های ساختمانی در بامیان نظارت و مراقبت گردید

۱۴۴۳/۱۰/۱۸

انجنیران وزارت شهرسازی و اراضی از جریان کار 20 پروژه‌ ساختمانی در مرکز و ولسوالی‌های ولایت بامیان نظارت و مراقبت به عمل آوردند. این پروژه‌های ساختمانی، شامل بخش‌های دینی،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۵:۳۴
Background image

دروازه وزارت شهر سازی و اراضی به روی مراجعین باز است

۱۴۴۳/۱۰/۱۷

محترم مولوی حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهر سازی و اراضی در دیدار با برخی مراجعین این وزارت ضمن خوش امدید و استماع مشکلات آنها  بیان داشت که وزارت شهر سازی و اراضی یک وزارت. . .

برگشت به اخبار