کار عمرانی دو پروژه تعلیمی در ولایت هرات در جریان است

mudl_admin
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۱۰:۱۰
هرات

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی مکتب ۱۰ صنفی لیسه بوریاباف افغانی در ولسوالی پشتون زرغون با ملحقات آن را ۸۴ درصد و تعمیر مکتب ۲۴ صنفی مکتب نسوان فتح در ناحیه ششم ولایت هرات را ۷۵ درصد تکمیل کرده است.

تعمیر مکتب ۱۰ صنفی لیسه بوریا باف افغانی در زمین به مساحت ۷۸۵ متر مربع در یک منزل با هزینه مالی ۱۴ میلیون و ۷۰۰ افغانی از بودجه توسعه‌یی وزارت معارف؛ هم‌چنین تعمیر ۲۴ صنفی نسوان فتح در زمین به مساحت ۹۸۵ متر مربع در سه منزل با هزینه مالی ۲۷ میلیون افغانی از بودجه توسعه‌یی وزارت شهرسازی و اراضی ساخته می‌شود.

وزارت شهرسازی و اراضی با تسریع روند اعمار پروژه‌های تعلیمی و تطبیق پروژه‌های توسعه‌یی دولتی، سطح عرضه خدمات اساسی به هم‌وطنان را در عرصه‌های مختلف حیات اجتماعی بالا برده و به سهم خود زمینه لازم رفاه و آسایش را برای مردم مهیا می‌سازد.

###

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۵:۱۲
Background image

محترمه سحر همدرد به حیث معین امور ساختمانی وزارت شهرسازی و اراضی گماشته شد

در مراسم که به همین مناسبت در مقر وزارت شهرسازی و اراضی برگزار گردید، محترمه سحر همدرد به حیث معین امور ساختمانی از سوی محترم محمود کرزی سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی به منسوبین این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۹:۱۷
Background image

کار ساختمانی دو پروژه صحی در ولایت دایکندی ادامه دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر شفاخانه 30 بستر اسکان در ولسوالی میرامور ولایت دایکندی را 35 درصد و تعمیر کمپلکس اداری شفاخانه 50 بستر تگاب در ولسوالی مذکور را 70 درصد تکمیل کرده. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۹:۱۴
Background image

رقم ثبت زمین دولتی در ولایت قندهار ۲۸۲۹۹۲  جریب رسید

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق برنامه بانک زمین دولتی در کشور؛ موازی ۲۸۲۹۹۲  جریب زمین و ملکیت های عامه تحت استفاده ادارات دولتی را در ولایت قندهار ثبت نموده است.

این رقم شامل. . .

برگشت به اخبار