معین مالی و اداری وزارت شهرسازی و اراضی از ولایت هلمند بازدید کرد

media_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۰ - ۹:۴۵
sdfbhdf

۱۴۴۳/۱۰/۱۱

محترم حافظ محمد امین فاروقی معین مالی و اداری وزارت شهرسازی و اراضی در یک سفر رسمی به ولایت هلمند رفته و از ریاست شهرسازی و اراضی آن ولایت بازدید کرد.

در این بازدید، مولوی سید نیک محمد معتصم، رییس شهرسازی و اراضی ولایت هلمند ضمن خیرمقدم به معین مالی و اداری، در مورد تشکیلات، چالش‌ها، مشکلات و دستآوردهای ریاست شهرسازی و اراضی آن ولایت، صحبت کرد.

محترم محمد امین فاروقی معین مالی و اداری وزارت شهرسازی و اراضی، به مسولین آن ریاست برای حل مشکلات شان اطمنان داده، افزود که به همین منظور سفرهای ولایتی را ترتیب کرده تا از مشکلات و چالش‌ها در ولایات اطلاع حاصل نموده و برای رفع آن‌ اقدام نماید.

محترم حافظ محمد امین فاروقی، جهت پیشبرد بهتر امور به مسئولین و تمامی کارمندان ریاست شهرسازی و اراضی ولایت هلمند دستورات لازم داده و از آنان خواست تا بدون معطلی کارهای مردم را به موقع انجام داده و دروازه دفاترشان را برای مراجعین باز نگه دارند.

سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی

4 weeks ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
minister-image-alt1

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۱۰:۵
Background image

کار روی پلان استراتژک شهر جدید ولایت بامیان جریان دارد

۱۴۴۳/۱۰/۱۸

کار روی تهیه پلان استراتژیک شهر جدید بامیان جریان دارد، ریاست شهرسازی واراض لایت بامیان پلان دارد که در سال جاری این پلان تکمیل گردد و مطابق به آن پلان تفصیلی شهرجدید بامیان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۹:۳۰
Background image

از جریان کار پروژه‌های ساختمانی در بامیان نظارت و مراقبت گردید

۱۴۴۳/۱۰/۱۸

انجنیران وزارت شهرسازی و اراضی از جریان کار 20 پروژه‌ ساختمانی در مرکز و ولسوالی‌های ولایت بامیان نظارت و مراقبت به عمل آوردند. این پروژه‌های ساختمانی، شامل بخش‌های دینی،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۵:۳۴
Background image

دروازه وزارت شهر سازی و اراضی به روی مراجعین باز است

۱۴۴۳/۱۰/۱۷

محترم مولوی حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهر سازی و اراضی در دیدار با برخی مراجعین این وزارت ضمن خوش امدید و استماع مشکلات آنها  بیان داشت که وزارت شهر سازی و اراضی یک وزارت. . .

برگشت به اخبار