اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۵:۱۲
Background image

محترمه سحر همدرد به حیث معین امور ساختمانی وزارت شهرسازی و اراضی گماشته شد

در مراسم که به همین مناسبت در مقر وزارت شهرسازی و اراضی برگزار گردید، محترمه سحر همدرد به حیث معین امور ساختمانی از سوی محترم محمود کرزی سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی به منسوبین این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۹:۱۷
Background image

کار ساختمانی دو پروژه صحی در ولایت دایکندی ادامه دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر شفاخانه 30 بستر اسکان در ولسوالی میرامور ولایت دایکندی را 35 درصد و تعمیر کمپلکس اداری شفاخانه 50 بستر تگاب در ولسوالی مذکور را 70 درصد تکمیل کرده. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۹:۱۴
Background image

رقم ثبت زمین دولتی در ولایت قندهار ۲۸۲۹۹۲  جریب رسید

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق برنامه بانک زمین دولتی در کشور؛ موازی ۲۸۲۹۹۲  جریب زمین و ملکیت های عامه تحت استفاده ادارات دولتی را در ولایت قندهار ثبت نموده است.

این رقم شامل. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۹:۷
Background image

رقم ثبت زمین دولتی در ولایت هرات به ۲۵۲ هزار جریب زمین رسید

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق برنامه بانک زمین دولتی در کشور؛ 252417 جریب زمین دولتی و ملکیت های عامه تحت استفاده ادارات دولتی را در ولایت هرات ثبت نموده است.

از مجموع این رقم،. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۹:۱۹
Background image

کار ساختمانی دو پروژه اداری و صحی در ولایت غزنی جریان دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی تعمیر شورای ولایتی در مرکز ولایت غزنی را بیشتر از 80 درصد و و کلینک سبزدره در ولسوالی مالستان آن ولایت را 40 درصد، تکمیل کرده است.

تعمیر شورای ولایتی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۹:۱۵
Background image

۱۸۰۶۲۸ جریب علفچر در ولایت بدخشان ثبت شد

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق روند سروی، علامه گذاری و ثبت علفچرها در کشور؛ ۱۸۰۶۲۸ جریب علفچر را در مربوطات مختلف ولایت بدخشان الی اخیر ماه اسد سال روان سروی و ثبت نموده است.

ای. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۹:۱۰
Background image

۱۷۸۱۰۳ جریب زمین دولتی در ولایت لغمان ثبت شد

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق برنامه بانک زمین دولتی در کشور؛ ۱۷۸۱۰۳ جریب زمین دولتی و ملکیت های عامه تحت استفاده ادارات دولتی را در ولایت لغمان ثبت نموده است.

از مجموع این رقم،. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۹:۲۱
Background image

۸۹۲۱۳  جریب علفچر در ولایت فاریاب ثبت شد

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق روند سروی، علامه گذاری و ثبت علفچرها در کشور؛ ۸۹۲۱۳  جریب علفچر را در مربوطات مختلف ولایت فاریاب الی اخیر ماه اسد سال روان سروی و ثبت نموده است.

ای. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۹:۱۲
Background image

۱۹۳۲۴ جریب علفچر در ولایت سرپل ثبت شد

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق روند سروی، علامه گذاری و ثبت علفچرها در کشور؛ ۱۹۳۲۴ جریب علفچر را در مربوطات مختلف ولایت سرپل الی اخیر ماه اسد سال روان سروی و ثبت نموده است.

این. . .

Pagination