فعالیت‌های ریاست تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی ارزیابی شد

it_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۴:۳
it_department

۱۴۴۳/۱۱/۲۲

رییس و مسوولین ریاست تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی طی نشستی از فعالیت‌ها و کارکردهای آن ریاست به محترم حافظ محمد امین فاروقی معین مالی و اداری وزارت شهرسازی و اراضی، گزارش دادند.

مسوولین ریاست تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی، در مورد دست‌آوردها و فعالیت‌های شان در بخش‌های تکنالوژی معلوماتی، ارتباطی و سیستم‌سازی اداری به معین مالی و اداری، معلومات ارایه کردند.

رییس تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی، افزود که این ریاست در کنار سایر فعالیت‌هایش طرزالعمل جدید برای استفاده مؤثر از انترنت ساخته و توزیع انترنت به کارمندان وزارت شهرسازی و اراضی مطابق طرزالعمل جدید، تنظیم می‌شود.

سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی

2 months ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
minister-image-alt1

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۴:۳
Background image

فعالیت‌های ریاست تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی ارزیابی شد

۱۴۴۳/۱۱/۲۲

رییس و مسوولین ریاست تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی طی نشستی از فعالیت‌ها و کارکردهای آن ریاست به محترم حافظ محمد امین فاروقی معین مالی و اداری وزارت شهرسازی و اراضی، گزارش. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۳:۵۴
Background image

نوید خوش؛ توزیع و تسلیمی نمرات رهایشی در شهرک پیروزی

۱۴۴۳/۱۱/۲۲

پروسه توزیع نمرات رهایشی در شهرک پیروزی واقع ده سبز - کابل با قیمت پایین و اقساط طویل‌المدت برای مشتریان آغاز گردیده و همچنان تسلیمی نمرات رهایشی فاز A,B,C عملا در ساحه شروع. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۳:۴۸
Background image

سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی با محاسن سفیدان از ولایات مختلف ملاقات کرد

۱۴۴۳/۱۱/۲۲

مولوی حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی در دفتر کار اش با محاسن سفیدان از ولایت های مختلف ملاقات کرد.

نخست محاسن سفیدان و مراجعین ولایات، مشکلات شهری ولایات. . .

برگشت به اخبار