سنگ تهداب ۱۵ باب واحد مسکونی نمونه‌یی در پروژه رهایشی پیروزی گذاشته شد

Nasiri_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۴/۷ - ۹:۳۷
کابل

محترم محمود کرزی وزیر شهرسازی و اراضی، در ادامه اعمار سه باب واحد مسکونی نمونه‌یی برای ورثه شهدای نیروهای امنیتی امروز یکشنبه مورخ ۶ سرطان ۱۴۰۰ هـ، ش، سنگ تهداب ۱۵ باب واحد مسکونی نمونه‌یی برای مشتریان این شهرک در پروژه رهایشی پیروزی واقع در ولسوالی ده‌سبز کابل را گذاشت.

در این مراسم تهداب گذاری محترم پوهنمل عزیز احمد گلستانی معین امور مسکن، مشاور روابط بین‌المللی و مشاور مردمی مقام وزارت و محترم دیپلوم انجنیر عبیدالرحمن حق‌یار آمر پروژه رهایشی پیروزی، حضور داشتند.

این واحدهای مسکونی نمونه‌یی سه، چهار و پنج اتاقه می‌باشد که در یک منزل و دو منزل به شکل مدرن، عصری و با معیارهای جهانی اعمار می‌شود.

گفتنی است که در پروژه پیروزی ۲۵۲۷ نمره زمین رهایشی برای مشتریان انفرادی و ۱۱۸۶ نمره زمین رهایشی برای معلمین وزارت معارف نیز توزیع شده و هم‌چنان بر اساس هدایت مقام عالی ریاست جمهوری، وزارت شهرسازی و اراضی کار مهندسی و تخنیکی بیش از ۲۵۰۰ واحد مسکونی تیپیک و قابل استطاعت را برای ورثه شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در پروژه رهایشی پیروزی نهایي کرده است.

سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی

7 months 1 week ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
minister-image-alt1

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۵:۵۷
Background image

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن با شارژدافیر سفارت هند در کابل دیدار کرد

 1444/05/04

محترم مولوی حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن با بهارت کمار شارژدافیر سفارت هند در کابل و هیأت همراه شان دیدار کرد.

در این دیدار، مولوی حمدالله نعمانی سرپرست. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۲:۱۸
Background image

پلان تفصیلی اصلاحی تپه احمد بیک ولایت کاپیسا تهیه شد

04/05/1444

وزارت شهرسازی و مسکن پلان تفصیلی اصلاحی تپه احمد بیک در ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا را تهیه کرد.

پلان تفصیلی اصلاحی تپه احمد بیک 743.4 جریب زمین را احتوا می‌کند که شامل. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۲:۱
Background image

نقشه مهندسی تعمیر د افغانستان بانک ولایت سرپل ترتیب شد

4/5/1444

ریاست شهرسازی و مسکن ولایت سرپل، نقشه مهندسی استرکچر و سیستم برق تعمیر د افغانستان بانک این ولایت را تهیه و ترتیب نموده است.

این نقشه به صورت معیاری با سنجش حجم، اندازه،. . .

برگشت به اخبار