رقم سروی و ثبت زمین های دولتی در ولایت زابل از 261 هزار جریب گذشت.

mudl_admin
شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۲:۳۱
زابل

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق برنامه بانک زمین دولتی در کشور؛ 261756 جریب زمین و املاک دولتی را در 185 قطعه در مربوطات ولایت زابل سروی و ثبت نموده است.

از این رقم 256660 جریب زمین سفید دولتی و 5096 جریب ملکیت های عامه تحت استفاده ادارات دولتی در مرکز و ولسوالی های مختلف این ولایت می باشد.

وزارت شهرسازی و اراضی تا کنون ۶ میلیون و 438 هزار و 349  جریب زمین و املاک دولتی را در 6651  قطعه در ۲8 ولایت کشور سروی، نقشه برداری و ثبت نموده و متعهد به دوام این پروسه در راستای فراهم سازی شرایط لازم تحقق پلان گذاری های بزرگ انکشافی و اقتصادی حکومت به منافع علیای کشور است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۰:۵۳
Background image

کار عمرانی دو پروژه تعلیمی در ولایت دایکندی آغاز شد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر مکتب شش صنفی ذکور جعفریه در قریه شینیه قلاع ولسوالی سنگتخت و بندر و هم‌چنین تعمیر مکتب 10 صنفی طاق‌مندره در ولسوالی میرامور ولایت دایکندی را آغاز. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۰:۴۹
Background image

کار عمرانی یک محراب مسجد در ولسوالی چهاردره کندز در جریان می‌باشد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی یک محراب مسجد با گنجایش 1000 نمازگزار را در قریه چاری‌آباد ولسوالی چهاردره ولایت کندز، 25 درصد به پیش برده است.

تعمیر این مسجد در زمین به مساحت 630 متر. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۰:۴۳
Background image

کار عمرانی یک پروژه دینی و یک پروژه تعلیمی در ولایت بدخشان جریان دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر مدرسه سوچ در ولسوالی جرم را 26 درصد و تعمیر مکتب نشی و قلات در ولسوالی یمگان ولایت بدخشان را 15 درصد تکمیل کرده است.

 تعمیر مدرسه سوچ در زمین به. . .

برگشت به اخبار