کار عمرانی دو پروژه تعلیمی در ولایت پکتیا آغاز شد

M_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۷:۴۶
پکتیا

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی تعمیر کتاب‌خانه پوهنتون پکتیا و تعمیر لیسه عبدالحی گردیزی در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا را  آغاز کرد.

تعمیر لیسه عبدالحی گردیزی در زمین به مساحت 1500 متر مربع در سه منزل با هزینه مالی 68 میلیون و 100 هزار افغانی؛ هم‌چنان تعمیر کتاب‌خانه پوهنتون پکتیا در زمین به مساحت 375 متر مربع در سه منزل با هزینه مالی دو میلیون 600 هزار افغانی از بودجه توسعه‌یی وزارت شهرسازی و اراضی اعمار می‌شود.

وزارت شهرسازی و اراضی با تسریع روند اعمار پروژه های تعلیمی و تطبیق پروژه‌های انکشافی دولتی، سطح عرضه خدمات اساسی به هم‌وطنان را در عرصه‌های مختلف حیات اجتماعی بالا برده و به سهم خود زمینه‌های لازم رفاه و آسایش را برای مردم مهیا می‌سازد.

###

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۶
Background image

کار ساختمانی دو پروژه انکشافی در دایکندی بیش از ۹۰ در صد تکمیل شده است

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر اداری ریاست شهرسازی ولایت دایکندی و تعمیر اداری ولسوالی گیتی را بیش از 90 در صد تکمیل نموده است.

کار ساختمانی ریاست شهرسازی دایکندی در شهر نیلی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۴
Background image

یک پروژه تعلیمی در کاپیسا تکمیل و کار عمرانی یک پروژه تعلیمی دیگر جریان دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر مکتب 10 صنفی نسوان را در قلعه میرپفدم ولسوالی حصه اول کوهستان کاپیسا تکمیل و کار ساختمانی تعمیر مکتب شش صنفی عبدالوهاب صافی در محمود راقی مرکز. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۱
Background image

کار ساختمان یک کلنیک صحی در ولسوالی خاک سفید فراه ۳۸ در صد تکمیل شده است

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی کلنیک صحی قریه ننگ آباد را در ولسوالی خاک سفید ولایت فراه 38 در صد به اتمام رسانیده و تا ختم سال روان خورشیدی به بهره برداری می سپارد.

تعمیر این کلنیک. . .

برگشت به اخبار