کار عمرانی دو پروژه تعلیمی در ولایت غزنی ادامه دارد

M_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۷:۴۲
غزنی

وزارت شهر سازی و اراضی کار ساختمانی مکتب 10 صنفی تمکی در ولسوالی قره باغ را 84 درصد و لیسه خارقول داله در ولسوالی مالستان ولایت غزنی را 40 درصد تکمیل کرده است.

تعمیر مکتب 10 صنفی تمکی در زمین به مساحت 1303 متر مربع در یک منزل با هزینه الی مالی 18  ملیون افغانی از بودجه توسعه‌یی وزارت معارف هم‌چنین تعمیر لیسه خارقول داله در زمین به مساحت 700 متر مربع دو منزل با هزینه مالی 22 میلیون افغانی  از بودجه توسعه‌یی وزارت شهرسازی و اراضی ساخته می‌شود.

وزارت شهرسازی و اراضی با تسریع روند اعمار پروژه‌های تعلیمی و تطبیق پروژه‌های توسعه‌یی دولتی، سطح عرضه خدمات اساسی به هم‌وطنان را در عرصه‌های مختلف حیات اجتماعی بالا برده و به سهم خود زمینه لازم رفاه و آسایش را برای مردم مهیا می‌سازد.

###

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۶
Background image

کار ساختمانی دو پروژه انکشافی در دایکندی بیش از ۹۰ در صد تکمیل شده است

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر اداری ریاست شهرسازی ولایت دایکندی و تعمیر اداری ولسوالی گیتی را بیش از 90 در صد تکمیل نموده است.

کار ساختمانی ریاست شهرسازی دایکندی در شهر نیلی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۴
Background image

یک پروژه تعلیمی در کاپیسا تکمیل و کار عمرانی یک پروژه تعلیمی دیگر جریان دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر مکتب 10 صنفی نسوان را در قلعه میرپفدم ولسوالی حصه اول کوهستان کاپیسا تکمیل و کار ساختمانی تعمیر مکتب شش صنفی عبدالوهاب صافی در محمود راقی مرکز. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۱
Background image

کار ساختمان یک کلنیک صحی در ولسوالی خاک سفید فراه ۳۸ در صد تکمیل شده است

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی کلنیک صحی قریه ننگ آباد را در ولسوالی خاک سفید ولایت فراه 38 در صد به اتمام رسانیده و تا ختم سال روان خورشیدی به بهره برداری می سپارد.

تعمیر این کلنیک. . .

برگشت به اخبار