کار ساختمانی دو پروژه عام‌المنفعه در ولایت قندهار آغاز شد

M_admin
شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۳۵
قندهار

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی تعمیر ۱۲ صنفی لیسه زرغونه انا در ناحیه دوم مرکز قندهار و تعمیر سارنوالی استیناف در شهرک عینو‌مینه آن ولایت را آغاز کرد.

تعمیر 12 صنفی لیسه زرغونه انا در زمین به مساحت ۸۲۵ متر مربع در دو منزل با هزینه مالی 21 میلیون و ۶۰۰ هزار افغانی از بودجه توسعه‌یی وزارت شهرسازی و اراضی اعمار می‌شود.

تعمیر سارنوالی استیناف در زمین به مساحت ۱۴۰۰ متر مربع در چهار منزل با هزینه مالی ۷۶ میلیون و ۸۰۰ هزار افغانی از بودجه توسعه‌یی وزارت شهرسازی و اراضی اعمار می‌گردد.

وزارت شهرسازی و اراضی در بخش اعمار کلنیک‌های صحی، ساختمان ادارات دولتی، ورزشگاه‌ها، کتاب‌خانه‌ها، موزیم، کودکستان‌ها، مساجد و اماکن تعلیمی و تحصیلی، در سطح کشور فعالیت‌های چشم‌گیر داشته و اعمار تأسیسات عام‌المنفعه در صدر برنامه‌های این وزارت قرار دارد.

###

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۶
Background image

کار ساختمانی دو پروژه انکشافی در دایکندی بیش از ۹۰ در صد تکمیل شده است

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر اداری ریاست شهرسازی ولایت دایکندی و تعمیر اداری ولسوالی گیتی را بیش از 90 در صد تکمیل نموده است.

کار ساختمانی ریاست شهرسازی دایکندی در شهر نیلی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۴
Background image

یک پروژه تعلیمی در کاپیسا تکمیل و کار عمرانی یک پروژه تعلیمی دیگر جریان دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر مکتب 10 صنفی نسوان را در قلعه میرپفدم ولسوالی حصه اول کوهستان کاپیسا تکمیل و کار ساختمانی تعمیر مکتب شش صنفی عبدالوهاب صافی در محمود راقی مرکز. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۱
Background image

کار ساختمان یک کلنیک صحی در ولسوالی خاک سفید فراه ۳۸ در صد تکمیل شده است

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی کلنیک صحی قریه ننگ آباد را در ولسوالی خاک سفید ولایت فراه 38 در صد به اتمام رسانیده و تا ختم سال روان خورشیدی به بهره برداری می سپارد.

تعمیر این کلنیک. . .

برگشت به اخبار