کار عمرانی یک پروژه انکشافی در پروان تکمیل و امور ساختمانی یک پروژه معارف در این ولایت آغاز شد

M_admin
شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۵۵
پروان

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمان تعمیر اداری آمریت اصلاحات اداری ولایت پروان را در شهر چاریکار مرکز ولایت پروان تکمیل و به بهره برداری سپرد.

این زیربنای اداری در مساحت 300 متر مربع زمین در سه منزل به هزینه 17 میلیون و 800 هزار افغانی از بودجه انکشافی وزارت شهرسازی و اراضی اعمار شده است.

هکذا وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی لیسه هشت صنفی صیادان را در این ولایت آغاز نموده است.

این لیسه در شهر چاریکار در زمینی به مساحت 750 متر مربع در دو منزل با هزینه 19 میلیون و 100 هزار افغانی از بودجه انکشافی این وزارت اعمار می‌شود.

وزارت شهرسازی و اراضی با اعمار تاسیسات عام‌المنفعه دولتی؛ حکومتداری محلی را در سطح کشور تقویت نموده و با ایجاد مکاتب جدید به منظور مساعد ساختن شرایط سهل تدریس و آموزش؛ وزارت معارف را در تطبیق هرچه بهتر برنامه های ملی تعلیمی یاری می رساند.

###

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۶
Background image

کار ساختمانی دو پروژه انکشافی در دایکندی بیش از ۹۰ در صد تکمیل شده است

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر اداری ریاست شهرسازی ولایت دایکندی و تعمیر اداری ولسوالی گیتی را بیش از 90 در صد تکمیل نموده است.

کار ساختمانی ریاست شهرسازی دایکندی در شهر نیلی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۴
Background image

یک پروژه تعلیمی در کاپیسا تکمیل و کار عمرانی یک پروژه تعلیمی دیگر جریان دارد

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی تعمیر مکتب 10 صنفی نسوان را در قلعه میرپفدم ولسوالی حصه اول کوهستان کاپیسا تکمیل و کار ساختمانی تعمیر مکتب شش صنفی عبدالوهاب صافی در محمود راقی مرکز. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۷:۴۱
Background image

کار ساختمان یک کلنیک صحی در ولسوالی خاک سفید فراه ۳۸ در صد تکمیل شده است

وزارت شهرسازی و اراضی کار عمرانی کلنیک صحی قریه ننگ آباد را در ولسوالی خاک سفید ولایت فراه 38 در صد به اتمام رسانیده و تا ختم سال روان خورشیدی به بهره برداری می سپارد.

تعمیر این کلنیک. . .

برگشت به اخبار