سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی با والی کاپیسا دیدار کرد

A_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۰:۶
کاپیسا

محترم محمد جواد پیکار سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی با محترم عبدالطیف مراد والی کاپیسا در دفتر کارش دیدار کرد و راجع به چگونگی اعمار کمپلکس اداری و مهمانخانه ولایت، دیوار احاطه تعمیر ولایت و پلان ستراتیژیک ولسوالی حصه اول کوهستان بحث و تبادل نظر نمودند.

ابتدا، محترم عبدالطیف مراد والی کاپیسا از حسن توجه وزارت شهرسازی و اراضی در خصوص آغاز روند تطبیق پروژه های ساختمانی ابراز امتنان نمود و پیشنهادات مشخص خویشرا پیرامون آغاز و تسریع امور ساختمانی مهمانخانه مقام ولایت، کمپلکس اداری، دیوار احاطه تعمیر ولایت، نهایی ساختن پلان ستراتیژیک ولسوالی حصه اول کوهستان و توزیع نمرات رهایشی شهرک محمود راقی ارائه نمود.

متعاقباً، محترم محمد جواد پیکار سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی با ابراز تشکر از همکاری های همه جانبه والی کاپیسا در خصوص زمینه سازی برای تحقق پروژه های ساختمانی، به ریاست عمومی برنامه ریزی شهری وظیفه سپرد تا پلان ستراتیژیک ولسوالی حصه اول کوهستان را هرچه زودتر نهایی و غرض منظوری آماده نماید.

سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی به ریاست تدارکات هدایت داد تا امور ساختمانی کمپلکس اداری و دیوار احاطه تعمیر ولایت را سرعت بخشیده و موانع فرا راه این دو پروژه را در همکاری با شرکت قرار دادی و مقام ولایت مرفوع سازد. همچنان به ریاست تدارکات و برنامه تحکیم ثبات هدایت داده شد تا کار ساختمانی مهماخانه ولایت را آغاز و امور ساختمانی این پروژه را تسریع نمایند.

به همین ترتیب، محترم محمد جواد پیکار از والی کاپیسا خواست تا موضوع انتقال ۱۷ جریب زمین ساحه مهمانخانه را طی یک پیشنهاد به وزارت شهرسازی و اراضی راجع و این وزارت موضوع انتقال زمین را به کابینه ارائه و طبقاً زمین مورد نیاز را مطابق فیصله جلسه کابینه در اختیار آن ولایت قرار خواهد داد.

سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی در خصوص توزیع نمرات رهایشی شهرک محمود راقی افزود که این کار باید طبق یک طرزالعمل واضح صورت گیرد و از والی خواست تا در هماهنگی با اداره ارگان های محلی نمرات رهایشی شهرک متذکره را در روشنایی طرزالعمل به مستحقین توزیع نماید.

در اخیر هر دو جانب بر تقویت سطح همکاری و هماهنگی و تسریع امور ساختمانی پروژه ها تاکید ورزیدند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۱۰:۲۶
Background image

یک مکتب ۸ صنفی در مربوطات ولایت بغلان اعمار شد.

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی مکتب ۸ صنفی کهنه قلعه ولسوالی بغلان مرکزی را تکمیل و به بهره برداری سپرد.

مکتب یاد شده در مساحت ۷۵۴ متر مربع زمین در دو طبقه با هزینه  ۱۸ میلیون و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۹:۵۰
Background image

یک مکتب ۸ صنفی در ولایت خوست اعمار شد

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی مکتب متوسطه قریه سپرکی را در ولسوالی باک ولایت خوست تکمیل و به بهره برداری سپرد.

این مکتب در مساحت ۷۵۴ متر مربع زمین در یک منزل دارای ۸ صنف درسی به. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۹:۳۸
Background image

تعمیر مکتب متوسطه حبیب افغان در کابل اعمار شد

وزارت شهرسازی و اراضی با تکمیل کار ساختمان مکتب متوسطه حبیب افغان در مربوطات ناحیه ۱۵ شهر کابل به مشکل نبود مکتب معیاری در بخشی از مربوطات این ناحیه نکته پایان گذاشت.

این مکتب ۸ صنفی. . .

برگشت به اخبار