رقم سروی و ثبت زمین های دولتی در پروان  از ۱۴۰ هزار جریب گذشت

mudl_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۱
پروان

وزارت شهرسازی و اراضی از آغاز  روند تطبیق برنامه بانک زمین دولتی؛ موازی ۱۴۰۴۶۲ جریب زمین و ملکیت های عامه تحت استفاده دولت را در ولایت پروان سروی و ثبت نموده است.

این رقم شامل ۷۸۳۹۹ جریب زمین و املاک دولتی در ولسوالی کوه صافی، ۴۱۰۷۳ جریب زمین و املاک دولتی در ولسوالی بگرام، ۶۴۷۱ جریب زمین و املاک دولتی در ولسوالی شینواری، ۶۴۸۵ جریب زمین و املاک دولتی در ولسوالی جبل السراج و ۸۰۳۴ جریب زمین و املاک دولتی در مربوطات چاریکار مرکز  این ولایت می باشد.

وزارت شهرسازی و اراضی تا کنون ۴ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۱۳۴ جریب زمین و املاک دولتی را در ۵۵۱۰ قطعه در ۲۸ ولایت کشور؛ سروی، نقشه برداری و ثبت نموده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۵۵
Background image

کار عمرانی یک پروژه انکشافی در پروان تکمیل و امور ساختمانی یک پروژه معارف در این ولایت آغاز شد

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمان تعمیر اداری آمریت اصلاحات اداری ولایت پروان را در شهر چاریکار مرکز ولایت پروان تکمیل و به بهره برداری سپرد.

این زیربنای اداری در مساحت 300 متر مربع. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۳۵
Background image

کار ساختمانی دو پروژه عام‌المنفعه در ولایت قندهار آغاز شد

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی تعمیر ۱۲ صنفی لیسه زرغونه انا در ناحیه دوم مرکز قندهار و تعمیر سارنوالی استیناف در شهرک عینو‌مینه آن ولایت را آغاز کرد.

تعمیر 12 صنفی لیسه زرغونه انا. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۳۳
Background image

کار سروی و تصفیه ساحه شرق میدان هوایی بین المللی حامد کرزی در پایتخت پایان یافت

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه کار سروی و تصفیه اراضی تحت پلان تطبیق پروژه های بزرگ زیربنایی در کشور؛ کار سروی و تصفیه بیش از 300 جریب زمین را در شرق میدان هوایی بین المللی حامد کرزی را. . .

برگشت به اخبار