رقم سروی و ثبت زمین های دولتی در ننگرهار و لغمان از ۵۰۰ هزار جریب گذشت

A_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۹:۵۲
ننگرهار

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق برنامه بانک زمین دولتی؛ موازی ۵۲۱۵۸۳ جریب زمین و املاک دولتی را در ولایات ننگرهار و لغمان سروی و ثبت نموده است.

از این شمار ۳۶۳۳۸۹ جریب زمین سفید دولتی و ملکیت های عامه تحت استفاده دولت در ننگرهار و ۱۵۸۱۹۴ جریب زمین و املاک دولتی در مرکز و ولسوالی های مختلف ولایت لغمان مجموعاً در ۴۷۷ قطعه سروی و ثبت گردیده است.

وزارت شهرسازی و اراضی تا کنون ۴ میلیون و ۵۶۹ هزار و ۱۰۲ جریب زمین و املاک دولتی را در ۵۲۹۲ قطعه در ۲۸ ولایت کشور سروی، نقشه برداری و ثبت نموده است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۳:۳۸
Background image

روند تثبیت حق مالکیت جایداد های مسیر برق وارداتی ۲۲۰ کیلوولت دوشی – بامیان در بغلان تکمیل گردید

وزارت شهرسازی و اراضی با تثبیت حق مالکیت محل نصب ۱۴۴ پایه‌ برق در بغلان؛ زمینه لازم نصب پایه ها و لین کشی پروژه برق وارداتی ۲۲۰ کیلوولت دوشی – بامیان را در مربوطات این ولایت فراهم ساخت.. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۳:۳۷
Background image

کار تثبیت حق مالکیت و ارزشیابی جایداد های مسیر برق وارداتی  ۵۰۰ کیلوولت ترکمنستان در مربوطات ولایت پروان تکمیل شد

بر اساس گزارش ریاست انسجام امور پروژه‌های عام‌المنفعه وزارت شهرسازی و اراضی؛ با اتمام کار تثبیت حق مالکیت و ارزشیابی ۱۷۵ محل نصب پایه های برق در پروان؛ روند انتقال برق از مسیراین ولایت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
Background image

بیش از ۶۰ درصد کار تثبیت حق مالکیت جایدادهای مسیر برق وارداتی ۵۰۰ کیلوولت ترکمنستان در خط شبرغان – دشت الوان تکمیل شد

براساس گزارش ریاست انسجام امور پروژه‌های عام‌المنفعه وزارت شهرسازی و اراضی، با تکمیل کار تثبیت حق مالکیت و ارزش یابی  ۶۵ درصد  جایداد های مسیر لین انتقالی برق  ۵۰۰ کیلوولت ترکمنستان در. . .

برگشت به اخبار