بیش از ۶۷ هزار جریب زمین علفچر در ولایت غور سروی شد

mudl_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۹ - ۱۱:۲۰
غور

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه تطبیق روند سروی، علامه گذاری و ثبت علفچرها در کشور؛ ۶۷۲۹۱ جریب زمین علفچر را در ۱۰ قطعه در ولسوالی فیروز کوه ولایت غور سروی و ثبت نموده است.

این وزارت طی هفت ماه اخیر ؛ موازی 1 میلیون و ۶۴۱ هزار و ۱۳ جریب زمین علفچر خاصه و عامه را در ۲۸ ولایت کشور سروی و ثبت نموده است.

با تطبیق پروژه تثبیت، ثبت و علامه گزاری علفچرها؛ زمینه استفاده مطلوب از علفچرها منحیث ثروت ملی مردم افغانستان ایجاد و با مساعد ساختن شرایط مناسب رشد و خودکفایی اقتصادی و مالداری؛ تغییرات بنیادی در زنده گی مردم رونما می گردد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۵۵
Background image

کار عمرانی یک پروژه انکشافی در پروان تکمیل و امور ساختمانی یک پروژه معارف در این ولایت آغاز شد

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمان تعمیر اداری آمریت اصلاحات اداری ولایت پروان را در شهر چاریکار مرکز ولایت پروان تکمیل و به بهره برداری سپرد.

این زیربنای اداری در مساحت 300 متر مربع. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۳۵
Background image

کار ساختمانی دو پروژه عام‌المنفعه در ولایت قندهار آغاز شد

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی تعمیر ۱۲ صنفی لیسه زرغونه انا در ناحیه دوم مرکز قندهار و تعمیر سارنوالی استیناف در شهرک عینو‌مینه آن ولایت را آغاز کرد.

تعمیر 12 صنفی لیسه زرغونه انا. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۳۳
Background image

کار سروی و تصفیه ساحه شرق میدان هوایی بین المللی حامد کرزی در پایتخت پایان یافت

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه کار سروی و تصفیه اراضی تحت پلان تطبیق پروژه های بزرگ زیربنایی در کشور؛ کار سروی و تصفیه بیش از 300 جریب زمین را در شرق میدان هوایی بین المللی حامد کرزی را. . .

برگشت به اخبار