اعلامیه مطبوعاتی

M_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۳:۱۸
کابل

در پاسخ به آنچه در اخبار ساعت 6 مورخ 7 سرطان سال 1399 تلویزیون طلوع نیوز در ارتباط به محترم محمود کرزی سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی به نشر رسید، نگاشته می شود که آقای کرزی در قضیه بحران کابل بانک متهم به تعبیر حقوقی نبوده و هیچ گاه از طرف لوی څارنوالی علیه آقای کرزی اقامه دعوا نشده و ادعا های صورت گرفته در این مورد بی اساس می باشد.

بحث بحران کابل بانک قبلاً از سوی محاکم ثلاثه افغانستان با کمال اصل استقلالیت قوه قضاییه رسیده گی شده و متهمین در احکام صادره محاکم به صراحت ذکر شده و مجازات گردیده اند که در هیچ یک از احکام صادره محاکم آقای محمود کرزی به عنوان عامل فساد در بحران کابل بانک محکوم شناخته نشده است.

در این زمینه تنها بحث که وجود داشته موضوع تصفیه حقوقی بوده که آقای کرزی به عنوان یکی از سهام داران؛ تمام قرضه های خود را با تکتانه 9 در صد پرداخت و حسابات خویش را با کابل بانک تصفیه نموده است.

در این زمینه تمام اسناد در دفتر و آرشیف اداره رسیده گی به بحران کابل بانک و نزد خود ما موجود بوده و در صورت نیاز حاضر هستیم اسناد را در اختیار رسانه ها قرار داده و یا رسانه ها می توانند از اداره رسیده گی به بحران کابل بانک اسناد را مطالبه نمایند.

بنابرین، تلویزیون محترم طلوع نیوز می بایست قضیه را همه جانبه بررسی نموده و بعد از دستیابی به تمام زوایای پیدا و پنهان موضوع، چنین گزارش را در مطابقت به اصل بی طرفی و رعایت قانون رسانه های همگانی به نشر می رساند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۵۵
Background image

کار عمرانی یک پروژه انکشافی در پروان تکمیل و امور ساختمانی یک پروژه معارف در این ولایت آغاز شد

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمان تعمیر اداری آمریت اصلاحات اداری ولایت پروان را در شهر چاریکار مرکز ولایت پروان تکمیل و به بهره برداری سپرد.

این زیربنای اداری در مساحت 300 متر مربع. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۳۵
Background image

کار ساختمانی دو پروژه عام‌المنفعه در ولایت قندهار آغاز شد

وزارت شهرسازی و اراضی کار ساختمانی تعمیر ۱۲ صنفی لیسه زرغونه انا در ناحیه دوم مرکز قندهار و تعمیر سارنوالی استیناف در شهرک عینو‌مینه آن ولایت را آغاز کرد.

تعمیر 12 صنفی لیسه زرغونه انا. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۷:۳۳
Background image

کار سروی و تصفیه ساحه شرق میدان هوایی بین المللی حامد کرزی در پایتخت پایان یافت

وزارت شهرسازی و اراضی در ادامه کار سروی و تصفیه اراضی تحت پلان تطبیق پروژه های بزرگ زیربنایی در کشور؛ کار سروی و تصفیه بیش از 300 جریب زمین را در شرق میدان هوایی بین المللی حامد کرزی را. . .

برگشت به اخبار